A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/supremum360/www.supremum.pl/public_html/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 671

Agencja Reklamowa Kraków | Dlaczego supremum

Pierwsze biuro

Pierwsze biuro

Biuro na krakowskim Rynku

Biuro na krakowskim Rynku

10 lat temu

Historia Supremum Group sięga 2001 roku. Od chwili założenia Agencji nasza oferta była sukcesywnie poszerzana i różnicowana, adekwatnie do potrzeb zmieniającego się rynku. Już wtedy zaczęły wyłaniać się dywizje wyspecjalizowane w różnych obszarach - ATL, BTL i PR, New Media, Ambient. W rezultacie dało nam to wyjątkową możliwość sprawnego koordynowania działań reklamowych na wielu płaszczyznach jednocześnie i realizowania nawet najbardziej złożonych kampanii reklamowych w obrębie jednej grupy.

Dynamiczny rozwój

Na przestrzeni lat zaufało nam kilkudziesięciu Klientów z niemal wszystkich branż, początkowo powierzając pojedyncze działania o niewielkich budżetach, a z czasem coraz większe. Przez agencję przewinęło się w tym okresie wiele osób wnoszących unikatowy know how i odmienne doświadczenia marketingowe. Z roku na rok przybywało nam nie tylko nowych, większych wyzwań, ale też marek o rosnącej wartości. Mieliśmy przyjemność pracować m.in. dla Getin Bank, Develey, Polnord.

Stabilizacja i Ekspansja

Obecnie agencję tworzą trzy suwerenne podmioty: Supremum Advertising, Supremum Digital oraz Supremum Real Estate. Pozostając od samego początku spółką ze 100% kapitałem polskim, Supremum posiada dzisiaj oddziały w Warszawie i Londynie, a także rozwija współpracę z firmami z Europy Środkowej i Wschodniej.