A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/supremum360/www.supremum.pl/public_html/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 671

Agencja Reklamowa Kraków | Dlaczego supremum

Dlaczego Supremum

Mamy już ponad 10 lat doświadczeń w realizowaniu kampanii reklamowych we wszystkich mediach i poza nimi. Zawsze jesteśmy zorientowani na wyznaczone cele
i porafimy je osiągać, nawet gdy wszyscy mówią, że są nieosiągalne. Sami tworzymy i finansujemy własne projekty, takie jak Mam M2, Superdeveloper, Secretonline.com. Na codzień stosujemy Kodeks dobrych praktyk agencji reklamowych.

Unikatowy Know How

W czasie wielu lat doświadczeń wypracowaliśmy własną metodologię współpracy
z Klientami. Jest to system łączący zalety Coachingu, Warsztatów, Burzy mózów, Strategii Marketingowej wspierany przez dedykowane narzędzia informatyczne. Dzieki temu możemy maksymalnie wykorzystać potencjał tkwiący w danej firmie/marce oraz wypracowywać rozwiązania efekywne pod względem realizacyjnym i kosztowym.

Nasza metodologia opiera się na 4 filarach, które wyznaczją kolejne etapy:

I Warsztaty

II Strategia i Planowanie

III Supremum Basecamp

IV Implementacja

Szczegółowe omówienie poszczególnych etapów w dziale Metodologia

Międzynarodowe Standardy

Supremum jest członkiem ICOGRADA - Międzynarodowego Stowarzyszenia Designu, będącego częścią światowej sieci skupiającej agencje i organizacje z 65 krajów specjalizujące się w profesjonalnym tworzeniu komunikacji wizualnej. Pracownicy Supremum uczestniczą w światowych kongresach projektowania IDA oraz innych seminariach związanych z naszą działalnością, dlatego też są zawsze na bieżąco z najnowszymi kierunkami  designu na świecie (trendami światowego designu).