A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/supremum360/www.supremum.pl/public_html/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 671

PR w Internecie

PR w Internecie

Konferencje

Konferencje

Obługa targów

Obługa targów

Pracujemy z najlepszymi

Supremum współpracuje z Instytutem Monitorowania Mediów, dzięki czemu posiada zawsze aktualną wiedzę o stanie informacji w najważniejszych strategicznie kanałach komunikacji: telewizji, radiu, prasie oraz Internecie. Ponadto w ostatnim z wymienionych prowadzi badania własne służące na co dzień analizowaniu aktualnych trendów oraz przewidywaniu zmian zgodnie z filozofią firmy.

Wszystko w jednym miejscu

Z IMM otrzymujemy na bieżąco informacje pochodzące  z niemal 1000 tytułów prasowych, kilkudziesięciu stacji telewizyjnych oraz 63 rozgłośni radiowych.  Posiadamy również dostęp do monitoringu kilkudziesięciu tysięcy domen internetowych, w których w Instytut monitoruje informacje.

Non stop raport

Monitoring w Supremum jest realizowany od chwili zakupienia usługi przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Czerpiemy informacje z rozgłośni znajdujących się we wszystkich największych miastach Polski. Dane dotyczące telewizji otrzymujemy nawet godzinę po emisji programu. Standardowo, generowane przez nas raporty dostarczane są  w systemie projektowym lub czasowym: w odstępach dziennych, tygodniowych lub miesięcznych.