A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/supremum360/www.supremum.pl/public_html/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 671

Agencja Reklamowa Kraków | Kariera

Praca dla najtrudniejszych klientów

Praca dla najtrudniejszych klientów

Do późna

Do późna

Aż do rana.

Aż do rana.

Dołącz do nas

Nasz zespół, mając oparcie w doświadczonych specjalistach z różnych obszarów naszej działalności, stale się rozwija, otwierając drzwi przed każdym, kto posiadając określone umiejętności, potrafi wykazać się zaangażowaniem i nieszablonowym myśleniem we własnej dziedzinie. Każda osoba, która staje się jego częścią, wnosi ze sobą inną wiedzę, doświadczenia i umiejętności, wzbogacając nasze zasoby. W zamian otrzymuje potencjał agencji reklamowej, działającej już 10 lat na rynku i motywujące wynagrodzenie.

Kogo szukamy

Poszukujemy osób, które mają określone cele i pragną dążyć do ich realizacji. Dajemy szansę ambitnym grafikom, copywriterom, marketingowcom, artystom i szkolimy przyszłych managerów. Cenimy wyobraźnię i otwartość umysłu, ale również gotowość do wytrwałej pracy, która jest niezbędna do zrealizowania wszelkich, nawet najbardziej szalonych koncepcji.

Przyjazne warunki

Supremum oferuje możliwość współpracy na elastycznych zasadach, które umożliwiają samorealizację, naukę i osiąganie satysfakcji finansowej. Nie zależy nam, byś spędzał z nami 8 godzin dziennie. Zależy nam na tym, co wniesiesz do rozwoju naszej firmy i zadań powierzanych nam przez naszych klientów. Jeśli podzielasz nasze zdanie, aplikuj na stanowisko, które jest Ci najbliższe: