A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/supremum360/www.supremum.pl/public_html/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 671

Projektowanie stoisk

Projektowanie stoisk

Design produktowy

Design produktowy

Materiały firmowe

Materiały firmowe

I znowu strategia

Każde miejsce, w którym prowadzone są działania promocyjne oraz sprzedaż, posiada specyficzne warunki i ograniczenia. Dlatego projektując materiały BTL, najpierw badamy uważnie możliwości ekspozycji, zarówno materiałów standardowych, jak i nietypowych. Poza wyznaczonymi celami marketingowymi i reklamowymi, bierzemy pod uwagę przede wszystkim charakter przestrzeni ekspozycji, przyzwyczajenia klientów oraz czas kontaktu z reklamą.

Kreatywność sprzedaje

W obszarze BTL inwencja ma nieco inne znaczenie i zadanie. Tutaj sztuką jest wynalezienie sposobu na wyróżnienie się w natłoku konkurencyjnych przekazów, a także ominięcie lub wykorzystanie ograniczeń miejsca i czasu. To one decydują o formie komunikatu: naklejka na drzwiach i podłodze, zawieszka pod sufitem, pnącze roślin wokół balustrady, a może android witający klientów przy wejściu? Naszym celem jest wyróżnienie Państwa produktu, szybka informacja i skłonienie do zakupu.

Gwarancje

O wysoki poziom naszych projektów dbają graficy wyspecjalizowani nie tylko w projektowaniu 2D, ale również 3D oraz specjaliści od dzieł tworzonych w pikselach. Nad wszystkimi projektami czuwa dyrektor artystyczny, odpowiedzialny za ich ostateczną formę. Za każdym razem nasze rozwiązania konfrontowane są ze Państwa strategią, a kiedy jest to możliwe, również poprzez badania na grupach docelowych.