A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/supremum360/www.supremum.pl/public_html/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 671

Agencja Reklamowa Kraków | Blog

Blog

Zapraszamy na naszego bloga:

Koniec kryzysu, jest Super Developer!

Super Developer jest narzędziem całościowej obsługi sprzedaży inwestycji deweloperskiej stworzonym przez Supremum Group w efekcie wieloletniej współpracy z firmami działającymi na rynku nieruchomości. Pierwsze wdrożenie Super Developera dostępne jest pod adresem: www.superdeveloper.pl

Finalizujemy obecnie nową wersję Super Developera, zoptymalizowaną pod względem szybkości obsługi. Na początku 2010 roku system osiągnie gotowość do indywidualnych wdrożeń, z których każde będzie oparta na niepowtarzalnym layoucie, wykorzystując uniwersalne, sprawdzone funkcjonalności, jak prezentacje i spacery 3D, obsługę sprzedaży i kontaktu z klientem, interaktywne mapy, aranżację pomieszczeń oraz wiele innych.

rzut

 

Zapraszamy wszystkich do umówienia się na spotkanie, w ramach którego szczegółowo przedstawimy wszystkie zalety systemu.

2010-01-18 22:48:47

Najlepsze startupy 2009 wybrane

Redakcja MamBiznes.pl wybrała najlepsze startupy 2009.

Wśród zwycięskiej dziesiątki pojawiła się supremowska aplikacja superdeveloper.pl, której przypadło zaszczytne, piąte miejsce w rankingu.

Superdeveloper.pl posiada funkcjonalności, które zostały docenione nie tylko przez największych polskich deweloperów, którzy postawili skorzystać z potencjału i możliwości,  jakie oferuje aplikacja, ale także przez branżę reklamową!

 

Przeczytaj o nas

2010-01-03 15:46:59

Polnord wśród naszych Klientów

Jedna z największych firm deweloperskich działających na rodzimym rynku Polnord jest naszym klientem. Promujemy inwestycje Polnordu Sopot, czyli prestiżowe apartamenty w Sopocie. W tym celu przeprowadziliśmy szerokie badania dotyczące grupy docelowej i optymalnych kanałów komunikacji. Dzięki temu odnieśliśmy sukces promując Sopocką rezydencję.

Sopocka rezydencja


Sopocka rezydencja

2009-12-18 20:32:54