A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/supremum360/www.supremum.pl/public_html/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 671

Agencja Reklamowa Kraków | Blog

Blog

Zapraszamy na naszego bloga:

Prężny rozwój Supremum SEO

seo

Supremum SEO wyodrębniło się z działu informatycznego Supremum Group w 2008 roku, skupiając się w początkowej fazie swego istnienia na rozwijaniu własnych, autorskich narzędzi informatycznych służących realizacji oraz monitorowaniu działań SEO i SEM. W 2009 roku uzyskało pełną niezależność, a druga połowa bieżącego roku zamknie się trzycyfrowym wzrostem.

Supremum SEO świadczy usługi pozycjonowania, działając w modelu płatności zależnej od wyników, a także tworzy i przeprowadza kampanie reklamowe w wyszukiwarkach, audyt stron www pod kątem przyjazności dla wyszukiwarek, lifting stron www oraz buduje strony www od podstaw.

Grzegorz

Grzegorz Świerk, prezes Supremum SEO – Naszą ofertę śmiało mogę nazwać optymalną dla klientów, a dodatkowym atutem jest wysoki poziom obsługi, o który dbamy szczególnie. Obserwując gwałtownie rosnące zainteresowanie naszymi usługami spoglądamy w 2010 rok z wielkim optymizmem, szykując się do poszerzenia profilu naszej działalności.


Zapraszamy na: www.supremumseo.pl


2009-12-01 22:51:32

Supremum wkracza na rynek nieruchomości ? powstaje Supremum REM

Supremum REM

Doświadczenia Supremum zdobyte w czasie współpracy z branżą deweloperską, pozwoliły na utworzenie specjalistycznej jednostki, która od teraz nosi nazwę Supremum REM (Real Estate Marketing). Grupa, na której czele stanął świetny krakowski architekt Marian Burliński, zajmować się będzie obsługą marketingową i doradczą na wszystkich etapach realizowania inwestycji. Supremum REM będzie wykorzystywać w tym celu zarówno klasyczne rozwiązania reklamowe jak i nowoczesne, innowacyjne metody. To pierwsza na rynku agencja dedykowana developerom. Architekci i menadżerowie z branży reklamowej, sprzedażowej i finansowej będą budować nową jakość na rynku Real Estate.

 

Zapraszamy na:  www.supremumrem.pl

Marian 

  Marian Brulinski

m.brulinski@supremumrem.pl

 

 

2009-03-04 15:30:00

Helen Doron dołączyła do naszych Klientów

Rozpoczęliśmy współpracę z siecią szkół językowych Helen Doron – liderem w zakresie nauczania dzieci języka angielskiego od 3 miesiąca życia. Działania obejmują realizację całościowej strategii marketingowej i PR dla blisko 180 placówek w całej Polsce.

Helen Doron Early English jest międzynarodową marką stworzoną przez lingwistkę Helen Doron, która opracowała autorską, wyjątkową metodę nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 14 lat. Metoda oparta jest na zabawie, która bazuje na naturalnym sposobie, w jaki dziecko uczy się języka. Poprzez gry i piosenki dziecko ma możliwość poznania języka angielskiego w taki sam sposób, w jaki poznaje język rodzimy, co przynosi pożądane rezultaty.

W związku z nową koncepcją rozwoju marki firma Helen Doron zdecydowała się podjąć współpracę z Supremum Group. Ten fakt zbiega się także  z dwudziestopięcioleciem istnienia Helen Doron na świecie oraz dziesiątą rocznicą pojawienia się marki w Polsce.

2009-01-18 22:43:02