A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/supremum360/www.supremum.pl/public_html/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 671

Agencja Reklamowa Kraków | Blog

Blog

Zapraszamy na naszego bloga:

Kampania promocyjna Małopolski rusza w świat

 

Supremum ADV zrealizowało kampanię promocyjną “Business in Małopolska”

Launching kampanii miał miejsce podczas międzynarodowych targów CEBIT 2013, a już na przełomie wiosny i lata spoty pojawią się w jednej z międzynarodowych stacji TV.

Projekt zrealizowano dla Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnegoa jego celem jest pokazanie Małopolski jako regionu przyjaznego dla inwestorów.

Do realizacji scenariusza zostały wybrane 3 lokacje:


Lotnisko Balice


Kościół Św. Piotra i PawłaTeatr Słowackiego

 Making Of


Z ramienia Supremum ADV projekt koordynował Mariusz Badura.


Kreacja scenariusza została powierzona Suzan Giżyńskiej, a o realizacje produkcji filmowej zadbał Rock&Reel Production.


2013-03-01 13:00:00

Ruszamy z rekrutacją noworoczną

kariera

 

Otwieramy drzwi dla kreatywnych ludzi, którzy chcą współtworzyć z nami świat reklamy i internetu.

Nasz zespół, mając oparcie w doświadczonych specjalistach, stale się rozwija, dlatego poszukujemy osób, które mają określone cele i pragną je realizować. Jeśli potrafisz wykazać się zaangażowaniem, nieszablonowym myśleniem we własnej dziedzinie, do tego posiadasz twarde umiejętności możesz śmiało pukać do naszych drzwi. Ponad wszystko cenimy wyobraźnię i otwartość umysłu, ale nie zapominamy, że wytrwała praca to niezbędny element do zrealizowania wszystkich, nawet najbardziej szalonych koncepcji.

Jeśli uważasz, że nasza agencja to miejsce właśnie dla Ciebie, bo tu mógłbyś rozwijać swoje umiejętności i spełniać się zawodowo – zajrzyj do naszej zakładki Kariera i aplikuj na stanowisko, które jest Ci najbliższe.

 

>>> KARIERA <<<

2013-02-02 10:00:00

Włosi zaufali Supremum Digital

W grudniu 2012 roku ogłosiliśmy nawiązanie współpracy z SOS Travel, włoskim internetowym operatorem turystycznym specjalizującym się w wycieczkach do Europy Wschodniej i Środkowej. SOS Travel oferuje wycieczki do takich miast jak Praga, Budapeszt, Kraków, Wiedeń czy Berlin.

Realizujemy dla nich kompleksową strategię promocyjną w skład której wchodzą między innymi spot reklamowy, billboardy i plakaty, które niedługo będziemy mogli zobaczyć w wielu miejscach Polski. Zajmujemy się także produkcją materiałów promocyjnych.

2012-12-29 13:00:00