A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/supremum360/www.supremum.pl/public_html/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 671

Organizacja wystaw

Organizacja wystaw

Artysta w marketingu

Artysta w marketingu

Reklama w muzeum

Reklama w muzeum

Pewna przyszłość

Rynek dóbr luksusowych w Polsce systematycznie rośnie. Jest to spowodowane stale powiększającą się grupą nabywców, a także zjawiskami zachodzącymi na rynkach Europy i świata, które sprawiają, że dobra luksusowe nie są jedynie oznaką statusu, ale również stanowi perspektywiczną inwestycję. Z drugiej strony grupa ta jest dziś znacznie mniej lojalna, a bardziej otwarta na nowe propozycje odpowiadające jej gustom, co powoduje konieczność prowadzenia zaplanowanych działań marketingowych.

Jak nie - komunikować

Marketing dóbr luksusowych to dziedzina o specyficznym charakterze. Nie ma tu miejsca na jawną, krzykliwą walkę z konkurencją, ani przerzucanie się promocjami czy obniżkami. Adresaci reklam stanowią określoną grupę o wyraźnych preferencjach, cenią spokój i bardzo często odznaczają się wyrafinowanym gustem i poczuciem smaku. To z kolei determinuje przede wszystkim charakter, specyficzny ton oraz miejsce komunikowania przekazu reklamowego.

Poczuć prestiż - bezcenne

O prestiżu marki decydują takie elementy jak forma przekazu, jego miejsce oraz to co najważniejsze – design. Odbiorcy są wrażliwi i potrafią rozpoznać wartościowe dobra, odróżniając je od drogiego kiczu. Cenią oryginalny styl, unikatowe wzornictwo, a jednocześnie szlachetną prostotę. Dlatego w Supremum nad projektami z obszaru marketingu luksusowego pracują nie tylko absolwenci renomowanych szkół plastycznych, ale także artyści. Podnosimy jakość produktu poprzez wartość dodaną, budujemy prestiż poprzez sztukę, generujemy artykuły  i reportaże telewizyjne poprzez zainteresowanie tematem, wykorzystujemy nośniki, których nie da się kupić.