A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/supremum360/www.supremum.pl/public_html/system/core/Exceptions.php:170)

Filename: libraries/Session.php

Line Number: 671

Niestandarodowy outdoor

Niestandarodowy outdoor

Projektowanie Avatarów

Projektowanie Avatarów

To co wyróżnia

Każda marka potrzebuje przede wszystkim wyrazistej idei, która będzie stanowiła tło i oparcie wszystkich działań marketingowych. Będzie ich inspiracją i przesłaniem, które zostanie następnie przełożone na języki poszczególnych komunikatów. Big Idea powinna być oryginalna, niepowtarzalna, rewolucyjna, ale również zgodna z logiką założonej strategii i odpowiadać oczekiwaniom wybranej grupy docelowej.

Odkryjmy ją razem

W celu wygenerowania Big Idei proponujemy naszym Klientom udział w Warsztatach oraz wspólnej burzy mózgów, opartej na wymianie wiedzy i doświadczeń. W składzie takiego zespołu znajdują się przedstawiciele działu kreacji naszej agencji oraz pracownicy działu marketingu lub PR Państwa firmy, a w razie potrzeby również zewnętrzni eksperci dedykowani do projektu lub artyści. 

Zaskakujące efekty

W oparciu o tą wiedzę i wnioski z Warsztatów tworzymy innowacyjne rozwiązania marketingowe, łączące kreatywną „WIZJĘ” artysty ze strategiczną „LOGIKĄ” agencji reklamowej i stabilnym wizerunkiem, modelowanym działaniami z zakresu PR. Efektem tak zarysowanej koncepcji jest właśnie BIG IDEA oraz tzw. WARTOŚĆ DODANA. Warsztaty to także nieograniczona możliwość generowania niestandardowych działań marketingowych.